11 czerwca w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursów matematycznych ze wszystkich szkół powiatu wrzesińskiego. Wydarzenie to, będące już tradycją w naszej społeczności, przyciągnęło wielu utalentowanych uczniów oraz ich opiekunów i nauczycieli, którzy wspólnie celebrowali sukcesy młodych matematyków.
Podczas XXIV Podsumowania Konkursów Matematycznych wręczono nagrody w wielu kategoriach, doceniając tym samym ciężką pracę i zaangażowanie uczestników. Szczególną uwagę poświęcono laureatom konkursu „Kangur Matematyczny”, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów matematycznych na świecie. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie wyróżnionych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły.
Nagrody za wyróżnienia w konkursie „Kangur Matematyczny” otrzymali:
  • Cezary Radecki z klasy 3D
  • Anna Resler z klasy 4A
  • Fabian Niewiadomski z klasy 7D
Każdy z tych uczniów wykazał się wyjątkowymi umiejętnościami matematycznymi oraz determinacją, co pozwoliło im osiągnąć tak znakomite wyniki. Ich sukcesy są dowodem na to, że pasja i ciężka praca przynoszą wymierne efekty.
W trakcie uroczystości, oprócz wręczenia nagród, miały miejsce również inspirujące przemówienia oraz występy, które miały na celu motywowanie młodzieży do dalszego rozwijania swoich umiejętności. Organizatorzy podkreślali, jak ważne jest wspieranie młodych talentów oraz tworzenie możliwości do ich rozwoju.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia oraz gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Jesteśmy dumni, że wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły i życzymy im dalszych sukcesów w nauce oraz kolejnych matematycznych wyzwań.
Niech ich osiągnięcia będą inspiracją dla innych uczniów, pokazując, że warto rozwijać swoje pasje i dążyć do wyznaczonych celów.