Nasza szkoła podczas nauczania zdalnego uczestniczyła w ogólnopolskim  projekcie organizowanym przez Fundację Pho3nix. Projekt pod patronatem PKOl  składał się ze sportowych wyzwań, w których  nasi uczniowie bardzo aktywnie brali udział.

Jednym z przedsięwzięć był konkurs na video Pho3nix Active school.  Nasza placówka znalazła się w pierwszej setce najbardziej zaangażowanych szkół podczas trwania finałowego tygodnia!

Otrzymaliśmy nagrodę w postaci sprzętu sportowego: chustę animacyjną, znaczniki sportowe, koszulki sportowe, plakaty, planszę do nauki rzutu do celu, który wykorzystujemy na zajęciach wychowania fizycznego oraz nagrodę za video aktywności fizycznej  podczas nauczania zdalnego: SPORTOWE WARSZTATY FUNDACJI PHO3NIX DLA SZKOŁY.

W imieniu dyrekcji szkoły i nauczycieli wychowania fizycznego  serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w przedsięwzięciu, dziękujemy całej społeczności szkolnej oraz rodzicom za oddanie głosu na naszą szkołę podczas tygodnia finałowego w sportowej rywalizacji, w konkursie video, w którym brało udział 360 szkół.