mgr Honorata Adamczewska – religia

mgr Grzegorz Adamski – muzyka

mgr Anna Andrzejewska – matematyka, wych. świetlicy

mgr Urszula Andrzejewska – matematyka

mgr Izabela Antkowiak-Jaworska – plastyka

mgr Kamila Betler – wychowanie przedszkolne

mgr Ewa Bosacka-Płocka – pedagog szkolny

mgr Bogusława Burwan – religia

mgr Natalia Chojnacka – wychowanie przedszkolne

mgr Renata Czarnecka – edukacja wczesnoszkolna

mgr Dorota Czech-Czerniak – informatyka, matematyka

mgr Grażyna Defitowska – matematyka

mgr Monika Dutkiewicz – wych. świetlicy

mgr Violetta Dzieweczyńska -edukacja wczesnoszkolna, język polski

mgr Ewelina Filipiak – język niemiecki

mgr Albert Frąckowiak – technika

mgr Marlena Gała – edukacja wczesnoszkolna, przyroda

mgr Krystyna Giszczyńska – matematyka, informatyka

mgr Wioleta Głowacka – religia

mgr Elżbieta Górczyńska – wychowanie do życia w rodzinie, etyka

mgr Agnieszka Górska – biologia

mgr Arleta Grześkowiak – wychowanie fizyczne

mgr Ewa Grześkowiak – edukacja wczesnoszkolna

mgr Joanna Hofman – wych. świetlicy

mgr Julita Hulewicz – język angielski

mgr Monika Jasińska – edukacja wczesnoszkolna

mgr Piotr Jóźwiak – pedagog szkolny

mgr Ewa Kaczmarek – wych. świetlicy

mgr Magdalena Konieczna – wychowanie przedszkolne, bibliotekarz

mgr inż. Wieńczysława Kowal – matematyka, informatyka

mgr Ewa Kryszewska – biologia, wychowanie fizyczne

mgr Bartosz Kupis – wychowanie fizyczne

mgr Marta Kupis – język angielski

mgr Magdalena Latosi – edukacja wczesnoszkolna

mgr Arkadiusz Lewandowski – informatyka, matematyka

mgr Marta Lisiecka – edukacja wczesnoszkolna

mgr Aleksandra Ławnicka-Blacha – pedagog szkolny

mgr Anna Machi – język polski, bibliotekarz

Oliwia Majewska – wychowanie przedszkolne

mgr Hanna Matłoka – bibliotekarz, edukacja wczesnoszkolna

mgr Karolina Mazurkiewicz-Walczak – język angielski

mgr Romana Michalska – język angielski

mgr Andrzej Mittmann – geografia

mgr Przemysław Motyl – wychowanie fizyczne

mgr Anna Nowakowska – nauczyciel wspomagający

mgr Anna Nowicka – matematyka, fizyka

mgr Karolina Nowicka-Ulanicka – język angielski

mgr Elżbieta Obarska – matematyka, technika

mgr Dorota Ostrowska – język polski

mgr Grażyna Osuch – przyroda, geografia

mgr Aldona Perkiewicz – edukacja wczesnoszkolna

mgr Ernestyna Perlik – logopeda

mgr Manuela Pilarska-Biegańska – język angielski

mgr Marta Prus – edukacja wczesnoszkolna

mgr Barbara Przewoźna – edukacja wczesnoszkolna

mgr Olga Przewoźna – edukacja wczesnoszkolna

mgr Krzysztofa Przybylska – język polski

mgr Lilla Pylak – edukacja wczesnoszkolna

mgr Karolina Rewers – edukacja wczesnoszkolna

mgr Karolina Robaszkiewicz – edukacja wczsnoszkolna

mgr inż. Joanna Rojek – chemia, matematyka

mgr Iwona Rydz – wychowanie fizyczne

mgr Paulina Sarbinowska – fizyka

mgr Grażyna Sobczak – język polski

mgr Szymon Stefański – wychowanie fizyczne

mgr Łucja Stencel – wych. świetlicy

mgr Elżbieta Stencel-Gościmska – edukacja wczesnoszkolna

mgr Anna Sybilska – edukacja wczesnoszkolna

mgr Iwona Szamałek – wychowanie fizyczne

mgr Rafał Szamburski – historia

mgr Agnieszka Szatkowska – język niemiecki

mgr Agnieszka Szemis – język angielski

mgr Barbara Świątek – edukacja wczesnoszkolna

mgr Agnieszka Wardeńska-Grzegorska – historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Małgorzata Waszak-Nowakowska – język angielski

mgr Karolina Wojciechowska – język polski

mgr Angelika Zając – edukacja wczesnoszkolna

mgr Małgorzata Zawodna – język polski

mgr Karolina Żak – psycholog

mgr Beata Życka – wych. świetlicy