We wtorek 15 czerwca  w naszej szkole  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej. W kategorii dzieci  wzięły udział reprezentacje: SSP6 Września, SSP1 Września, SP Miłosław. Najlepszym zespołem  okazała się reprezentacja naszej szkoły, która wygrała wszystkie swoje mecze w turnieju i zdobyła I miejsce i złote medale, potwierdzając swoją dominację w tym dniu.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Igrzyska Dzieci: VIIe – Julia Maćkowiak, Patrycja Chołuj, Maria Kaźmierczak, VIs – Maria Urbaniak, Pola Ciesielska, Natalia Górna, Amelia Matela, Anastazja Kolecka, Agata Sikorska, Oliwia Tomczak, Amelia Krawczyk.

W kategorii  młodzieży udział wzięły reprezentacje : SSP6 Września, SSP1 Września i SSP2 Września. Najlepszym  zespołem okazała się reprezentacja SSP1 , która pokonała 2:1 nasz zespół. Tym samym nasze siatkarki zdobyły II miejsce i srebrne medale.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Igrzyska Młodzieży: VIIe – Zofia Jastrzębska, Zofia Kalkstein, Amelia Czernielewska, Maja Malęgowska, VIIIb – Aleksandra Pietrzyk, VIIIa – Małgorzata Mecler.

 

Gratulujemy naszym siatkarkom i życzymy dalszych sukcesów!