W niedzielę 15 stycznia w Jarocinie odbył się trzeci turniej fazy rozbudowanej Mistrzostw Wielkopolski w Mini Siatkówce. Po raz trzeci bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta z klasy VIIa, które reprezentują Uczniowski Klub Sportowy OLIMP, działający w naszej szkole.

Nasz zespół w składzie: Oliwia Janowska, Nadia Gościmska, Julia Wardęcka, Emilia Listopad , Magdalena Konieczna i Daryna Kovalska w całym turnieju przegrał tylko jeden mecz z TKS Siatkarzem Jarocin, a wygrał pozostałe cztery mecze. Ostatecznie dziewczyny zajęły czwarte miejsce, które prawdopodobnie da awans już teraz do turnieju półfinałowego mistrzostw, bez potrzeby grania w turniejach eliminacyjnych.

Również w niedzielę , ale w Zbąszynku, bardzo dobrze zaprezentowała się Pola Wojciechowska (również uczennica klasy VIIa), która w Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej grając w zespole UKS Szamotulanin, wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce.

Gratulujemy wszystkim naszym siatkarkom i mamy nadzieję, że tak dobrą formę dziewczęta zaprezentują już na początku marca w Mistrzostwach Powiatu.