Września startuje w konkursie „Inwestycja z Perspektywą” w Serwisie Samorządowym PAP.
Zapraszamy do głosowania na Centrum Edukacji Ekologicznej klikając w poniższy link:

https://samorzad.pap.pl/…/inwesty…/wrzesnia-centrum-edukacji

W środę 1 lutego ruszyło głosowanie internetowe na projekty zgłoszone do konkursu Serwisu Samorządowego PAP „Inwestycja z perspektywą”. Najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich wybiorą internauci.

Zapraszamy do oddawania głosów!

Centrum Edukacji Ekologicznej to projekt składający się z Ogrodu Edukacji Ekologicznej i Pracowni Edukacji Ekologicznej. Obie te przestrzenie uzupełniają się wzajemnie w zakresie programu, funkcjonowania i w połączeniu stanowią ośrodek, którego celem jest zwiększenie proekologicznej świadomości i wiedzy społeczeństwa oraz ukształtowanie właściwych postaw i zachowań w zakresie ochrony środowiska. Zrealizowana inwestycja położona jest przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 6 we Wrześni, a jej otwarcie nastąpiło 22 września 2022 roku. Centrum jest miejscem ogólnodostępnym, co oznacza, że mogą z niego korzystać wszyscy zainteresowani, w tym również osoby z niepełnosprawnościami.

Głosowanie konkursowe będzie trwało od godz. 10.00 w środę 1 lutego do godz. 16.00 w piątek 10 lutego. Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców. Laureatów konkursu poznamy w poniedziałek, 27 lutego

Trzy inwestycje z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty zostanie opublikowany na stronach Polskiej Agencji Prasowej.