W sobotę 27 stycznia w Środzie Wlkp. odbył się IX Memoriał Zbigniewa Staszaka w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt, w którym wzięło udział 40 zespołów z całej Wielkopolski.

W kategorii trójek wystąpiły trzy nasze zespoły siatkarskie z klasy sportowej Vs. Wśród 20 startujących  zespołów, najlepiej zaprezentował się zespół w składzie: Liliana Małecka, Julia Korzeniowska, Gabriela Szymańska i Izabela Puszkarek, który zajął V miejsce.  Drugi zespół : Julia Kalkstein, Aniela Górczyńska i Natasza Kierpał ukończył rywalizację na XIII miejscu, a zespół trzeci w składzie: Michalina Kierpał, Amelia Waszak, Oliwia Dylewska i Gabriela Jasińska, na XIX miejscu.
W kategorii dwójek nasza szkoła była reprezentowana przez dwie pary z klasy sportowej IVa.
Duet: Zuzanna Czerniak i Aleksandra Nawrocka zajął VII miejsce, a Oliwia Stefańska i Anna Resler zakończyły turniej na miejscu XI.
Turniej w Środzie Wlkp. był dobrą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności siatkarskich przed zbliżającymi się turniejami ćwierćfinałowymi Mistrzostw Wielkopolski Kinder 2024.