W sobotę 13 kwietnia w Turku rozegrany został turniej półfinałowy Mistrzostw Wielkopolski Kinder 2024 w Minisiatkówce w kategorii dwójek. W turnieju wzięło udział 20 zespołów, a wśród  nich dwa reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Olimp Września działający przy naszej szkole. Zespoły zostały podzielone na cztery grupy eliminacyjne. Zespół UKS OLIMP I w składzie: Zuzanna Czerniak, Aleksandra Nawrocka i Oliwia Stefańska, po dwóch zwycięstwach i dwóch porażkach w dalszej fazie turnieju walczył o miejsca IX-XII. Ostatecznie dziewczęta zajęły XI miejsce.
Drugi zespół OLIMPU w składzie: Anna Resler, Zofia Chromińska i Nikola Til, w swojej grupie eliminacyjnej zajął miejsce IV, a po rozegraniu kolejnych trzech meczów ostatecznie zajął miejsce XIV.
Do finałów awansowały cztery najlepsze zespoły turnieju. Nasze siatkarki tym samym zakończyły swój udział w mistrzostwach na etapie półfinałów i w najbliższym czasie już zaczną się przygotowywać do przyszłorocznych rozgrywek, tym razem w kategorii trójek.
Reprezentacja UKS OLIMP Września: Aleksandra Nawrocka, Nikola Til, Anna Resler, trener Przemysław Motyl, Zofia Chromińska, Oliwia Stefańska i Zuzanna Czerniak