28 lutego odbyły się w naszej szkole finały Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach igrzysk młodzieży szkolnej.

W kategorii chłopców rywalizowały trzy reprezentacje szkół:  SSP 6 Września, SSP 1 Września, ZS Nekla. Nasi siatkarze zajęli trzecie miejsce  zdobywając tym samym brązowy medal mistrzostw. Skład zespołu: Mikołaj Wichłacz, Hubert Andrzejewski, Jakub Janicki, Krzysztof Majchrzak, Szymon Winter, Maciej Jagoda, Bartosz Maćkowiak.

W kategorii dziewcząt bardzo dobrze spisały się uczennice klasy sportowej, które pokonały po 2:0 dziewczyny z   SSP 1 Września, ZS Nekla oraz Miłosławia.

Siatkarki  naszej szkoły uzyskały  prawo reprezentowania  powiatu w finale rejonu. Skład zespołu: Natalia Górna(k), Pola Ciesielska, Oliwia Tomczak, Oliwia Zamiara, Agata Sikorska, Amelia Matela, Amelia Krawczyk, Maria Urbaniak, Anastazja Kolecka, Pola Jankowiak. Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów.