Miło nam poinformować, że na początku marca br. nasza szkoła otrzymała Certyfikat Jakości Kształcenia w uznaniu skutecznego wykorzystania programu Insta.Ling w nauczaniu języka angielskiego w klasach VII-VIII.

Insta.Ling to aplikacja, która umożliwia uczniom systematyczną, szybką i łatwą powtórkę słownictwa, które aktualnie jest wprowadzane i nauczane podczas zajęć lekcyjnych. Jest to również innowacyjne narzędzie, które daje możliwość ocenienia ilości przyswojonego słownictwa i sprawdzenia systematyczności uczniów w nauce.

W XIX edycji tego programu udział wzięły następujące klasy: 8a, 8c, 8d i 8s pod opieką pani Marty Kupis oraz klasa 7a i 7b pod kierunkiem pani Julity Hulewicz.

Mamy nadzieję, że następne edycje pozwolą na zdobycie kolejnych certyfikatów, a tym samym przyczynią się do uzyskania jeszcze lepszych wyników w zakresie nauczania języka angielskiego.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym uczniom za ich zaangażowanie i systematyczną pracę, która przyczyniła się do uzyskania tak cennego wyróżnienia.