23 kwietnia w Krotoszynie odbył się Turniej Półfinałowy Mistrzostw Wielkopolski Kinder 2023 w mini siatkówce w kategorii dwójek. W turnieju wzięło udział 15 zespołów, w tym  trzy nasze.  Uczennice klasy IVs reprezentujące UKS OLIMP Września grały w trzech różnych grupach eliminacyjnych.
Najlepiej zaprezentował się nasz pierwszy zespół  w składzie: Gabriela Szymańska, Liliana Małecka i Aniela Górczyńska, który wygrał swoją grupę  i w następnej fazie turnieju walczył o miejsca 1-6. W grupie finałowej  zawodniczki przegrały cztery mecze (dwa po 1:2) i ostatecznie zajęły V miejsce w turnieju. Niestety tylko trzy najlepsze zespoły tego dnia uzyskały awans do turnieju finałowego mistrzostw.  Trochę gorzej poszło tego dnia pozostałym naszym dwóm zespołom.  Drużyny  w składach: Julia Kalkstein, Julia Korzeniowska, Michalina Kierpał oraz  Izabela Puszkarek, Natasza Kierpał i Amelia Waszak , uplasowały się w drugiej dziesiątce turnieju.
Mimo braku awansu  naszym najmłodszym siatkarkom należą się brawa i pozostaje życzyć dalszych  sukcesów na parkiecie.