W niedzielę 21 maja w Stęszewie rozegrany został turniej finałowy Mistrzostw Wielkopolski w Minisiatkówce w kategorii czwórek dziewcząt. Wyśmienicie zaprezentowała się  siatkarka UKS OLIMP Września Pola Wojciechowska (uczennica klasy VIIa SSP6 Września), która  w tym sezonie wzmocniła zespół UKS Szamotulanin Szamotuły.

Nasza siatkarka grając na rozegraniu zdobyła wraz z koleżankami złoty medal Mistrzostw Wielkopolski zapewniając sobie udział w wielkim finale ogólnopolskim rozgrywek Kinder Joy of Moving, który odbędzie się w Gliwicach na początku lipca. Zespół Poli Wojciechowskiej okazał się w tym dniu bezkonkurencyjny , wygrywając mecze w grupie eliminacyjnej po 2:0 z UKS Lider Rokietnica, UKS Dwójką Stęszew i Spartą Złotów. W grupie finałowej dziewczęta wygrały 2:1 z Enea Energetyk Poznań i 2:0 z ponownie z UKS Dwójką Stęszew i Volley Poznań.

Gratulujemy Poli Wojciechowskiej i całemu zespołowi oraz życzymy samych wygranych w wielkim finale w Gliwicach.