Nie tylko pogoda dopisała podczas sobotniego II Charytatywnego Pikniku Rodzinnego, jaki odbył się 3 czerwca w naszej szkole. Licznie przybyli uczestnicy, zarówno uczniowie jak i rodzice. Panie nauczycielki przygotowały dla nich mnóstwo atrakcji, które wywołały wiele uśmiechu i radości na buziach zarówno dzieci jak i dorosłych.

Najmłodsi mogli skorzystać z zamku dmuchanego, przejazdu na bryczce, pogłaskać kuca oraz puszyste króliczki. Przez cały piknik trwały bardzo ciekawe konkurencje sportowe. Na kiermaszu można było zakupić książki, wyroby rękodzieła oraz przepyszne wypieki. Na loterii fantowej można było wygrać extra nagrody. Nasze wspaniałe panie kucharki przygotowały pyszną grochówkę oraz swój specjał placek z owocem. Mogliśmy posmakować również pyrki z gzikiem. Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik kreatywny, malowanie twarzy, tatuaże a także warkoczyki. Nasi najmłodsi uczniowie oddziału 0E wystąpili na naszej piknikowej scenie na ludowo. Oj działo się…

Zależało nam na integracji środowiska i świetnej zabawie oraz zbiórce pieniędzy na rehabilitację naszego Jasia.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak chętnie wrzucali do naszych puszek. Zebraliśmy 9025,50 zł. Kwota ta zostanie wpłacona na fundację i wykorzystana na leczenie Jasia.

Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli dużo serca i zaangażowali się w przygotowanie pikniku. Dobro wraca!

Strona fundacji – Jan Chojnacki