W poniedziałek 4 grudnia w SSP6 Września odbył się Mikołajkowy Turniej Mini Siatkówki, w którym wzięło udział  w sumie 120 młodych siatkarek z SSP6, SSP1, SSP2, SSP3  oraz z SP Nekla i  Środy Wlkp. Turniej był rozgrywany w trzech kategoriach: dwójki, trójki i czwórki.
W kategorii trójek najlepiej spisał się zespół klasy sportowej Vs, który w składzie: Julia Korzeniowska, Liliana Małecka i Gabriela Szymańska, wygrał wszystkie swoje sześć meczów i zajął I miejsce wśród 12 startujących zespołów. Pozostałe nasze zespoły w tej kategorii (Natasza Kierpał, Michalina Kierpał, Izabela Puszkarek, Aniela Górczyńska, Julia Kalkstein, Amelia Waszak, Oliwia Dylewska, Gabriela Jasińska, Paulina Piechowiak, Daria Pankowska, Julita Przybysz), zajęły miejsca w drugiej połowie stawki startujących zespołów.
W kategorii dwójek najlepiej spisała się para uczennic klasy sportowej IVa: Zuzanna Czerniak i Aleksandra Nawrocka, które zajęły miejsce tuż za podium, czyli czwarte. W turnieju wzięły udział również: Iga Basiak, Gabriela Ławnicka, Anna Przybyszewska, Anna Resler, Oliwia Stefańska, Antonina Stobińska, Natalia Zielińska, Zofia Chromińska, Alisa Kaczarżuk, Maja Tonder, Nikola Til, Zuzanna Lisiecka, Maja Działak.
W kategorii czwórek szóste miejsce zajęły uczennice klasy VIb: Marcelina Bartkowiak, Zuzanna Kaźmierczak, Anna Łukasiewicz, Polina Pomin, Hanna Frątczak.
Wszystkie siatkarki uczestniczące w turnieju otrzymały pamiątkowe medale ufundowane przez firmę Kratki  z Wrześni, które zostały wręczone przez trenerów i dyrektora SSP6 Września pana Dariusz Andrzejewskiego.
Aktywny klub kibica klasy Vs
Dziewczęta dwójki: od lewej – Zofia Chromińska, Natalia Zielińska, Alisa Kaczarżuk

I miejsce w trójkach:  od lewej – Gabriela Szymańska, Liliana Małecka, Julia Korzeniowska, trener Przemysław Motyl