W niedzielę 3 marca w Tarnowie Podgórnym rozegrany został Turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Wielkopolski Kinder 2024 w kategorii dwójek.
W gronie 26 startujących zespołów w turnieju, nasza szkoła i Uczniowski Klub Sportowy OLIMP reprezentowany był przez 5 zespołów siatkarskich (uczennice klasy sportowej IVa i klas czwartych). W turnieju najlepiej zaprezentował się zespół I w składzie: Oliwia Stefańska, Aleksandra Nawrocka i Zuzanna Czerniak, który w grupie eliminacyjnej wygrał wszystkie cztery mecze i awansował do grupy zespołów walczących o miejsca I-IV. Ostatecznie nasz zespół zajął IV miejsce i uzyskał awans do turnieju półfinałowego mistrzostw.
Zespoły II i III zajęły w grupie eliminacyjnej miejsca trzecie i  walczyły o miejsce IX i X w turnieju, które dawały awans do turnieju półfinałowego. Awans do półfinału uzyskał zespół II w składzie: Anna Resler, Zofia Chromińska i Nikola Til, który zajął ostatecznie miejsce X.
Zespół III : Zuzanna Lisiecka, Maja Tonder i Maja Działak – miejsce XI
Zespół IV: Gabriela Ławnicka, Iga Banasik i Natalia Zielińska – miejsce XV
Zespół V: Anna Przybyszewska i Antonina Stobińska – miejsce XVI.
Gratulujemy naszym  najmłodszym siatkarkom uzyskanego awansu do turnieju półfinałowego i życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek.