W niedzielę 24 marca w Jarocinie rozegrany został siatkarski turniej finałowy Mistrzostw Południowej Wielkopolski, w którym wzięło udział 7 zespołów. Zespół  UKS OLIMP Września w pierwszym meczu wygrał 2:0 z Jankowem Przygodzkim i awansował do grupy czterech zespołów walczących o miejsca I-IV. W pierwszym meczu grupy finałowej nasze siatkarki wygrały 2:0 z zawodniczkami z Leszna, a w następnych dwóch meczach przegrały 0:2 ze Środą Wlkp. i Jarocinem. Ostatecznie nasz zespół zajął III miejsce w finale, a zwycięzcą całych rozgrywek zostały siatkarki z Jarocina. Statuetkę najlepszej siatkarki naszego zespołu otrzymała Oliwia Janowska, a najlepszej przyjmującej turnieju Amelia Czernielewska.
Gratulujemy naszym siatkarkom sukcesu w finałowym turnieju.
III miejsce w Mistrzostwach Południowej Wielkopolski, Jarocin 24.03.2024 r. UKS OLIMP Września reprezentowały: Maja Malęgowska, Sandra Imiełowska, Marcelina Sybilska, Zofia Kalkstein, Daryna Kovalska, Amelia Czernielewska, Pola Wojciechowska, Oliwia Janowska, Matylda Miczuga, Zuzanna Michalak, Julia Maćkowiak, Małgorzata Lewandowska. Trenerem był Przemysław Motyl,