W piątek 22.03 w SSP nr 1 odbył się finał mistrzostw powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Wystartowało sześć szkół z naszego powiatu (SSP1, SSP 2, SSP 3, SSP 6, SP Nekla, SP Marzenin).

W wyniku losowania nasza szkoła znalazła się w grupie drugiej z SSP nr 3 Września i SP Nekla. W pierwszym meczu nasze uczennice pokonały 2:1 SP Nekla w drugim spotkaniu uległy 0:2 SSP 3 Września. W meczu dającym prawo gry o pierwsze miejsce nasze reprezentantki grały z wygranym grupy pierwszej – SSP nr 1. W meczu tym lepsze okazały się zawodniczki z SSP nr 1 . W ostatnim meczu turnieju nasze zawodniczki pokonały zespół z SSP nr 2 i tym samym zdobyły brązowe medale mistrzostw powiatu.

Skład zespołu: Zuzanna Kaźmierczak, Marcelina Bartkowiak, Polina Pomin, Hanna Frątczak, Anna Łukasiewicz, Paulina Piechowiak, Gabriela Szymańska, Izabela Puszkarek, Julia Korzeniowska, Liliana Małecka, opiekun Szymon Stefański.