Maj obfituje w wydarzenia związane z Janem Pawłem II. Obchodziliśmy niedawno Święto Patrona, po nim delegacja naszej szkoły wzięła udział w XIV Archidiecezjalnym Zjeździe Szkół imienia Jana Pawła II. A na koniec sfinalizowany został projekt plastyczny.

 

Święty Jan Paweł II był człowiekiem charyzmatycznym, obdarzonym licznymi talentami. Podczas tegorocznego Święta Patrona postanowiliśmy zaczerpnąć z bogatego w wydarzenia życia patrona naszej szkoły. Osoba papieża i jego dokonania stały się dla naszych uczniów inspiracją do namalowania wielkoformatowych puzzli. Każdy z dwudziestu elementów utworzył dużą, spójną kompozycję. Wykonana animacja została zamontowana we wnęce na korytarzu szkolnym. W ten sposób mamy w szkole kolejne miejsce, które przypominać będzie o Ojcu Świętym. Kompozycja jest efektem kreatywności i talentu plastycznego naszych wychowanków.