W sobotę 24 kwietnia siatkarki Uczniowskiego Klubu Sportowego OLIMP, działającego przy SSP 6 Września, uczestniczyły w XXIV Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Ostrzeszowie. Była to pierwsza okazja od dłuższego czasu do zaprezentowania się w hali, po przerwie w rozgrywkach spowodowanych obostrzeniami sanitarnymi.

W turnieju wzięło udział 16 zespołów z Polski.  W grupie eliminacyjnej nasze siatkarki wygrały 2:0 ze Strzałkowem oraz przegrały 0:2 z Kaliszem i Wrocławiem (II miejsce w turnieju ). Po wyjściu z grupy z trzeciego miejsca uległy 1:2 siatkarkom z Koła. W ostatnim meczu turniejowym nasz zespół przegrał 0:2 z Głogowem, zajmując ostatecznie XII miejsce. Nagrodą indywidualną dla najlepszej zawodniczki zespołu została wyróżniona Sandra Imiełowska. Wszystkim naszym siatkarkom należą się słowa pochwały,  gdyż cały zespół zagrał z dużym poświęceniem.

Zespół UKS „Olimp”  Września: Aleksandra Pietrzyk, Amelia Czernielewska, Matylda Miczuga, Zofia Jastrzębska, Patrycja Chołuj, Małgorzata Lewandowska, Amelia Kajewska, Sandra Imiełowska, trener Przemysław Motyl.