Za nami, kolejny już szkolny etap – „Baltie 2022”. Z naszej szkoły, do zawodów przystąpiło 16 uczniów z  klas 4-8. Uczniowie mieli do rozwiązania 7 zadań – w ciągu 90 minut.  Dla wszystkich kategorii zadania były jednakowe. Rozwiązania uczniów oceniał serwer konkursowy Baltie. Ostateczny ranking zawodnika zależał od liczby, wagi, złożoności i średniej rankingu wszystkich poprawnie rozwiązanych zadań.

Do etapu wojewódzkiego awansowali uczniowie, którzy zajęli czołowe miejsca:

Kategoria B:

  1. Karol Lewandowski kl. 4a
  2. Jakub Kujawa kl. 4e
  3. Irena Egiert kl. 5b

Kategoria C:

  1. Gracjan Morski kl. 8B
  2. Daniel Płatek kl. 8B
  3. Zuzanna Banaś kl. 7B
  4. Zuzanna Maryańska kl. 7B

Etap wojewódzki odbędzie się w naszej szkole w dniu 11 maja w godzinach 12.00 – 14.00.

Zwycięzcom gratulujemy.

Życzymy sukcesów w dalszych etapach konkursu.