Zakończenie roku w naszej szkole miało trzy odsłony. Najwcześniej na wakacje udali się uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas 1-3, którzy zebrali się w szkole przy ul. Batorego. Po powitaniu najmłodszych, odśpiewaniu hymnu szkoły, dyrektor Dariusz Andrzejewski dokonał podsumowania mijającego roku szkolnego i życzył wszystkim udanego wypoczynku.

Uczniowie klas 1d i 2c przygotowali specjalny program artystyczny, który uświetnił poranne spotkanie.

Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie odebrali świadectwa, dyplomy i nagrody.

Podobny przebieg miała uroczystość z udziałem klas 4-7, zorganizowana na dziedzińcu szkoły przy ul. Słowackiego. Poprzedzona została częścią artystyczną w wykonaniu uczniów klas czwartych.

 

W asyście pocztu sztandarowego szkoły, dyrektor pogratulował wszystkim uczniom, którzy brali w tym roku aktywny udział w wielu konkursach i wykazali się aktywnością, co znalazło odzwierciedlenie w stopniach na świadectwach. Panie wychowawczynie poszczególnych klas wymieniły nazwiska najlepszych uczniów wraz z ich osiągnięciami. Były także podziękowania dla kończących pracę w naszej szkole nauczycielek.

Osobnym rozdziałem było pożegnanie klas ósmych, które odbyło się we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Tutaj po raz ostatni zebrali się na uroczystej gali tegoroczni absolwenci SSP nr 6 wraz zaproszonymi gośćmi i rodzicami. Tradycyjnie wręczono świadectwa ukończenia szkoły podstawowej wraz z dyplomami i nagrodami książkowymi dla najlepszych oraz listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców.

 

 

Więcej zdjęć do obejrzenia na stronie: http://tiny.pl/93m1m