Zakończyła się 28. edycja Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving rozgrywanego  w Gliwicach. W turnieju wzięły udział 192 drużyny z całej Polski.

W turnieju finałowym rewelacyjnie zaprezentowała się  Pola Wojciechowska- uczennica klasy VIa SSP6 Września i  siatkarka Uczniowskiego Klubu Sportowego OLIMP Września . Pola w tym sezonie grała w zespole UKS Szamotulanin Szamotuły. Wraz w siatkarkami tego klubu  zdobyła Mistrzostwo Wielkopolski w kategorii trójek i zapewniła sobie udział w wielkim finale , który odbył się w Gliwicach.

W pierwszym i drugim etapie dziewczęta wygrały wszystkie sześć meczów a w ćwierćfinale wygrały 2:0 z UKS Zgierz i  KURIAN VOLLEY Olsztyn i przegrały  0:2 z MKS Dwójka Zawiercie. W meczu półfinałowym mistrzostw uległy 0:2 Akademii Siatkówki Pliński&Wika. Mecz o trzecie miejsce był bardzo zacięty i wyrównany, niestety przegrany 1:2 z AMS MINI Volley Kamienna Góra. Zespół UKS Szamotulanin Szamotuły wraz z Polą Wojciechowską zajmując IV miejsce w Polsce pokazał , że jest w ścisłej czołówce Polski, a my cieszymy się , że duży wkład w tym sukcesie przypadł naszej siatkarce.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w następnym sezonie.