„Są święta w naszym kalendarzu najdroższe i najbliższe bo wywołują falę marzeń najczulszych i najmilszych”.

Wyjątkową oprawę miały w tym roku jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Miejscem wydarzenia zatytułowanego „O kłopotach małej gwiazdki”  był Wrzesiński Ośrodek Kultury, w którym dzięki pomocy dyrekcji i pracowników odbyła się premiera tego bożonarodzeniowego spektaklu.

 

W głównej roli wystąpili uczniowie klasy 3c wraz ze swoimi starszymi koleżankami i kolegami. W pięknej inscenizacji i stylowych kostiumach młodzi wykonawcy odegrali to przedstawienie. A mieli okazję zaprezentować się 21 grudnia aż trzykrotnie. Przed południem wystąpili najpierw dla najmłodszych uczniów, a następnie nieco starszych. O godz. 17 natomiast na widowni zasiedli dorośli widzowie – nauczyciele i pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście.

Wszystkim jasełka bardzo się podobały, czemu dali wyraz nagradzając małych artystów gromkimi brawami.

Po przedstawieniu głos zabrał dyrektor szkoły – Dariusz Andrzejewski, który podziękował zarówno występującym na scenie uczniom jak i wszystkim dorosłym, którzy przyczynili się do tego barwnego i niezapomnianego wydarzenia, obdarowując ich słodyczami.

Pod wrażeniem był również ksiądz kanonik Adam Zalesiak, który dziękując młodym wykonawcom złożył równocześnie świąteczne życzenia im, jak i wszystkim widzom przybyłym na to teatralne widowisko.

Tegoroczny spektakl ubogacony życzeniami, muzyką, tańcem i pięknymi animacjami wprowadził nas w klimat świąt Bożego Narodzenia.

Oto filmowy zapis przedstawienia: https://youtube.com/watch?v=QlAVD0jZqVY&feature=shares