W sobotę 6 kwietnia w Przygodzicach koło Jankowa Przygodzkiego rozegrany został turniej finałowy Mistrzostw Wielkopolski w Minisiatkówce Kinder 2024 w Kategorii Singli. W turnieju wzięło udział 30 najlepszych najmłodszych siatkarek w Wielkopolsce, a wśród nich Alisa Kaczarżuk, uczennica klasy IIIb, która reprezentowała w finale Uczniowski Klub Sportowy OLIMP, działający przy naszej szkole. Alisa w grupie eliminacyjnej wygrała mecze w rówieśniczkami z Poznania, Lwówka, Piły i przegrała z siatkarką z Jankowa Przygodzkiego. Zajmując drugie miejsce w grupie eliminacyjnej Alisa zagwarantowała sobie udział w grupie finałowej walczącej o miejsca 1-11. W ostatnim meczu Alisa wygrała 20:12 z Hetmanem Poznań 2 i ostatecznie w wielkim finale mistrzostw zajęła bardzo dobre jedenaste miejsce.

Brawa i gratulacje dla naszej młodej siatkarki Alisy Kaczarżuk i trenera Przemysława Motyla.