Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole zorganizowano wyjątkowy konkurs pod hasłem „Każdy z nas był kiedyś dzieckiem, ale nie każdy o tym pamięta”. Zabawa polegała na rozpoznawaniu nauczycieli na zdjęciach z ich dzieciństwa.
Do konkursu zgłosiło się dwunastu odważnych pedagogów, którzy dostarczyli urocze fotografie z czasów beztroskiego dzieciństwa. Zdjęcia te zostały wyeksponowane na specjalnej tablicy, a uczniowie mieli za zadanie popisać się detektywistycznym zacięciem i odgadnąć, do kogo należy dane zdjęcie. ️
Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Oddano aż 110 ważnych kart do głosowania! ️ Uczniowie z zaangażowaniem przyglądali się fotografiom, starając się rozpoznać w nich swoich nauczycieli. Nie zabrakło śmiechu, dyskusji i łamigłówek.
W końcu nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Nagrody otrzymali uczniowie, którzy poprawnie rozpoznali największą liczbę zdjęć.
Najwyższy wynik (10/12 pkt.), tym samym I miejsce, zdobyły:
Kaja Kowalska z klasy 7b
Lena Kuczyńska z klasy 6b
Lena Świtalska z klasy 7c
Aurelia Glapiak z klasy 7c
Amanda Pawlicka z klasy 7c
Eliza Jasińska z klasy 7b
Marika Szentner z klasy 7c.
Zaraz za nimi z wynikiem 9 na 12 rozpoznań na II miejscu znalazły się:
Gabriela Jasińska z klasy 5s
Marcelina Maćkowiak  z klasy 5a
Martyna Maćkowiak z klasy 7c
Konkurs „Każdy z nas był kiedyś dzieckiem, ale nie każdy o tym pamięta” okazał się świetną zabawą i zintegrował uczniów z nauczycielami. Była to również okazja do poznania swoich pedagogów z nieco innej strony i odkrycia ich uroczych dziecięcych zdjęć.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i życzymy dalszych radosnych dni pełnych śmiechu i beztroskiej zabawy! Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji już w przyszłym roku!