W dniu urodzin Karola Wojtyły, późniejszego papieża Jana Pawła II, delegacja naszej szkoły w osobach dyrektora Dariusza Andrzejewskiego i wicedyrektor Grażyny Przytarskiej, w imieniu społeczności szkolnej SSP nr 6, noszącej imię jedynego polskiego papieża, złożyła wiązankę kwiatów i zapaliła znicz przy pomniku Jana Pawła II. 18 maja przypadła 101. rocznica urodzin patrona wrzesińskiej „szóstki” i 15. rocznica nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II.

  *          *          *

18 maja także najmłodsze dzieci naszej szkoły uczciły urodziny papieża Jana Pawła II. Od rana uczniowie klas 0-III przygotowywali laurki, serduszka i kwiaty, które następnie wraz ze zniczem złożyli pod tablicą pamiątkową w budynku szkolnym przy ul. Batorego.

 

Dzieci z klasy Ia wraz z wychowawcą Marleną Gała udały się pod pomnik papieża, gdzie złożyły wiązankę kwiatów i zapaliły znicz w imieniu społeczności szkolnej. 

Uczniowie klasy 2e wykonali ulubioną pieśń Jana Pawła II