28 września naszą szkołę odwiedzili Państwo Trzmiel, którzy prowadzą pasiekę.

    

Opowiedzieli naszym uczniom o swojej pasji i miłości do pszczół. Przedstawili warsztat pracy pszczelarza oraz tajemniczy świat owadów.

   

Uczniowie dowiedzieli się również o zdrowotnych właściwościach produktów pszczelich, które mogli degustować.

Przed spotkaniem, uczniowie klasy 3c brali udział w warsztatach. Wykonali piękne owady, które były ozdobą sali.

              

Na zakończenie spotkania, w ramach podziękowań wręczyliśmy naszym gościom piękny, własnoręcznie robiony ul, w którym znajdował się cukier dla pszczół. Kontynuując naszą współpracę z Pasieką „Trzmiel” w październiku Samorząd Uczniowski przeprowadzi zbiórkę na zakup materiałów potrzebnych na budowę ula dla rodziny pszczelej. Więcej informacji już wkrótce.