Zbliżają się Święta Wielkanocne. Ich najważniejszymi symbolami są: baranek, jajko, zając, kurczak, palma… – bez nich stół wielkanocny byłby jak sałatka warzywna bez majonezu. Z tej okazji pragniemy zaprosić uczniów klas od 4 do 6 do udziału w Konkursie  „ Jeden uszaty, drugi puchaty”, na wyjątkowego zająca lub kurczaka.

Zadaniem uczestników konkursu jest własnoręczne wykonanie jednej pracy (kurczaka lub zająca). Prosimy o wykonanie 5 zdjęć (w poziomie i w pionie) pokazujących kolejne etapy powstawania pracy, a po zrobieniu zwierzątka o przesłanie ich na Teams do pani Elżbiety Obarskiej, pani Karoliny Wojciechowskiej oraz pana Alberta Frąckowiaka.

Prace można wykonywać i wysyłać do organizatorów konkursu do 19.03.2021 roku. Wszyscy uczniowie, którzy własnoręcznie wykonają figurkę wspomnianego zwierzaka, otrzymają dyplom, a laureatom wręczymy nagrody. Pracę konkursową należy opatrzyć metryczką zawierającą dane: imię i nazwisko autora oraz klasę.

Prace będą oceniane według kryteriów:
– pomysłowość
– różnorodność materiałów
– wkład pracy
– estetyka pracy.

Wyniki konkursu zawierające imiona i nazwiska autorów nagrodzonych prac zostaną podane do publicznej wiadomości do dnia 24.03.2021 roku.