We wrześniu roku szkolnego 2023/2024 szkoła kolejny raz przystąpiła w ramach innowacji pedagogicznej do programu Insta.Ling dla Szkół. Program realizowali uczniowie klasy VIIIa oraz VIIIb a koordynatorem była pani Julita Hulewicz.  Uczniowie systematycznie i ciężko pracując w I semestrze pod opieką koordynatora przyczynili się do spełnienia warunków do uzyskania Certyfikatu w XXI edycji programu. Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz motywacji w kolejnej już XXII edycji, do której nasza szkoła przystąpiła w II semestrze roku szkolnego 2023/2024.

Więcej informacji o programie: https://instaling.pl/rodzice.php

SZKOŁA INNOWACYJNA

W roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła przystąpiła pierwszy raz do programu „Lingos dla szkół” oraz wzięła udział w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Zostań Mistrzem Słówek”. W konkursie brali udział chętni uczniowie z klasy VIIIa. Koordynatorem była pani Julita Hulewicz. Niewiele brakowało, aby zdobyć tytuł Laureata, ale szkoła spełniła wymagania do uzyskania Certyfikatu Innowacyjnego Nauczyciela oraz Innowacyjnej Placówki. Wszystkim gratulujemy i życzmy sukcesów w dalszych konkursach.