W sobotę 20 kwietnia w Gostyniu rozegrany został Finał Mistrzostw Wielkopolski w Minisiatkówce Kinder Joy of Moving w kategorii trójek. Wśród 12 najlepszych zespołów z Wielkopolski w turnieju finałowym zaprezentował się nasz zespół uczennic klasy sportowej Vs, reprezentujący UKS OLIMP Września.

Zespół Olimpu  w składzie: Julia Korzeniowska, Gabriela Szymańska, Liliana Małecka i Izabela Puszkarek, w swojej grupie eliminacyjnej wygrał 2:1 z SPS Spartą Złotów i 2:0 z KS Volley Turek oraz przegrał z 0:2 z KS Volley Poznań. Zajmując drugie miejsce w grupie, nasze siatkarki zapewniły sobie udział w grupie finałowej walczącej o miejsca 1-6 w mistrzostwach. W grupie tej po bardzo dobrej grze siatkarki Olimpu uległy 0:2 zespołom: UKS Kaniasiatka Gostyń, UKS Volley Poznań, KS Energetyk Poznań (zespoły zajęły miejsca I-III ), UKS Lider Rokietnica oraz 1:2 SP5 Volley Piła.  W ocenie trenera Przemysława Motyla dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze w turnieju finałowym, potwierdzając swoją dobrą formę w całym sezonie,  a VI miejsce w Wielkopolsce jest tego potwierdzeniem i dużym sukcesem naszego zespołu.
Gratulujemy dobrego występu w finale naszym siatkarkom i życzymy równie udanego przyszłorocznego sezonu, tym razem już w kategorii czwórek.