W piątek 25 kwietnia po raz kolejny w tym roku szkolnym odbyła się dyskoteka dla wszystkich chętnych uczniów z klas V-VIII. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 17:30 i trwała do godziny 19:30.

Organizacją imprezy zajął się Samorząd Szkolny wraz z opiekunkami – paniami: Łucją Stencel, Manuelą Pilarską-Biegańską i Małgorzatą Waszak-Nowakowską. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwały panie: Magdalena Habdas, Izabela Przybysz, Wioleta Głowacka, Joanna Rojek. Zespół do spraw muzyczno-technicznych pod opieką pana Grzegorza Adamskiego zadbał o nagłośnienie, światła i zaciemnienie pomieszczenia przeznaczonego do zabawy tanecznej. Rolę didżei pełnili Adam Adamski i Filip Napierała z kl. 7b. Pieczę nad stanowiskiem z napojami i ciasteczkami przejęły uczennice również z klasy 7b: Martyna Gołąb, Zofia Skąpska, Tatiana Zielińska.

Nasi uczniowie potrzebowali chwili, by poddać się tanecznym pląsom. Dość szybko jednak do tańczących dołączali kolejni chętni. Choć frekwencja na dyskotece nie była stuprocentowa to i tak można powiedzieć, że impreza się udała. Udowodniły to rumieńce i szerokie uśmiechy zdobiące twarze młodzieży.